+90 312 278 77 40

Kurşun Geçirmez Alüminyum

Standart alüminyum, kurşun geçirmez olmasa da, savaş araçlarında zırh için alüminyum kullanmanın uzun bir geçmişi vardır. Yoğunluğa (ve dolayısıyla ağırlığa) göreceli kuvveti, sertlik ve kuvvet gerektiren çeşitli uygulamalar için idealdir. Buna bakıldığında, ateşli silah endüstrisinde kurşun geçirmez alüminyum platformunun en iyi örnek olmasıyla nasıl çoğaldığını görmek kolaydır.

 

İyi bir zırh mermilerin sıçramasına neden olmaz, darbe enerjisini emer ve mermiyi körelterek kuvvetini daha geniş bir alana yayar. Bir şeyi kalemle ya da beysbol sopasıyla bıçaklamaya çalışmak arasındaki fark gibi. Sonuç olarak, zırhlı cam da dahil olmak üzere neredeyse tüm zırhlar, enerjiyi emmek için künt ve sert katmanları katlamak için sert katmanların kompozitleridir.

 

Kurşun geçirmez alüminyum  sistemler, askeri araçlar, zırhlı ulaşım, güvenlik kabinleri, zırhlı araçlar, VIP ve balistik özelliklerin yapısına en uygun özel araçlar, balistik cam ve çerçevelerle maksimum güvenlik ve dayanıklılık üretmek için bilgili ve deneyimli ekip dünyanın birçok ülkesini getirmek için servis temelinde üretilir.

 

Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda uluslararası kalite standartlarına sahip şirket ürünlerimiz, proje hazırlamak için hızlı ve güvenilir çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

 

Kurşun geçirmez alüminyum mimari çerçeveleme sistemleri, kurşuna dayanıklı cam ve cam malzemelerin kurulumunu tamamlamak için tasarlanmıştır. Kurşuna dayanıklı yeni ürünler kurarken veya mevcut bir pencereye, kapıya veya başka bir güvenlik özelliğine uyarlanırken, firmamız alüminyum çerçevemiz balistik saldırılara karşı daha fazla koruma sağlayabilir.

Çeşitli tehdit düzeyleri için derecelendirilmiş alüminyum çerçeveleme sistemleri tasarlayabilir. Balistik, patlama veya rüzgara karşı dayanıklı alüminyum çerçeveleme sistemine ihtiyaç duyduğunuzda, ekibimize yüksek güvenlikli bir çözüm tasarlama ve kurma konusunda güvenin. Benzin istasyonları ve marketlerden devlet binalarına ve kanun uygulama tesislerine kadar, her tür kurşun geçirmez camı kabul etmek için tasarlanmış kurşun geçirmez çerçeveleme sistemleri sunmaktadır.

Küçük bir işletmeden beklediğiniz kişisel ilgi, esneklik ve hızı size sunuyoruz. Büyük bir şirketten beklediğiniz tüm deneyimi, yetenekleri ve kaynakları hala alıyorsunuz. Kurşun geçirmez alüminyum , dürüst rekabetçi fiyatlandırma ve eski moda işletme değerleri ile güvenebileceğiniz kurşun geçirmez bir cam iş ortağıdır.