+90 312 278 77 40

Kurşun Geçirmez Cam Filmi

Kurşun Geçirmez Cam Filmi ile arabanız veya istediğiniz bir yerin camları kurşunlara ve kırılmalara karşı güvenli hale gelir.

 

Cam filmimizin kurulumu çok kolaydır. Kurşun geçirmez cam filmi isterseniz kendiniz tarafından isterseniz profesyonel bir cam filmi kurulumcusu tarafından yapılabilir. Gereken tek şey, birkaç basit araç olacaktır. Profesyonel olarak çalışan ekibimiz sizin için kurulumu kısa sürede yapacaktır ancak kurşun geçirmez filmi satın alarak dilerseniz kendiniz de kurulumu yapabilirsiniz.

 

İnsanlar kurşun geçirmez camların ve kurşun geçirmez cam filminin farkını her zaman merak ediyor. Pencereler için “kurşun geçirmez” film özellikle dikkat çekiyor. Teoride, bu düşük maliyetli satış sonrası plastik işlemler, mevcut tamperli cam pencerelere, hızlanan mermileri durdurma yeteneği verir. Kurumlar özellikle düşük bütçeli tesisler için uygun bir kendinizin monte edebileceği kurşun geçirmez çözüm olarak reklamı yapılan bu filmlerle özellikle ilgilenmektedir.

 

Firmamız kurşun geçirmez cam filminde son birkaç yılda büyük adımlar atarak rakiplerinin önüne geçmiştir. Son derece kalın güvenlik filmi katmanlarını kullanarak, ısıl işlem görmüş ve tavlanmış cam katmanlarıyla birleştirilmiş, daha sonra özel bir film montaj çözeltisi ile yapıştırılmış cam sistemi kullanmaktayız. Sonuç: Bazı şartlar altında bazı tabanca kalibratörlerini durduran bildirilen oldukça sağlam cam olmuştur.

 

Bir “kurşun geçirmez  cam filmi” pencere uygulamasının iki bileşeni vardır. Genellikle su bazlı bir solüsyonla uygulanan çok katmanlı çapraz lamine plastik bir film olan filmin kendisi var. Sonra yapısal silikon dolgu maddesi var. Film kuvveti emerken, yapısal sızdırmazlık maddesi filmi binaya tutturur. Filmi güvenli bir şekilde sabitleyerek kuvvet, pencereyi çerçevesinden çıkarmak yerine yapıya dağılabilir.

 

İşletmeler, okullar ve diğer kuruluşlar – özellikle güvenliğini artırmak için düşük maliyetli yollar bulmaya istekli olanlar – kurşun geçirmez cam filmini güvenle kullanabilir. Kurşun geçirmez cam filmi kırılmalara da dayanıklıdır. Doğru uygulandığında, güvenlik camı filmi tesisinizin zorla giriş ve patlama savunmasını hızlandırabilir. Silah ateşine karşı anlamlı koruma, yalnızca UL dereceli kurşun geçirmez cam muhafazalardan kaynaklanmaktadır.

 

Kurşun geçirmez cam filmi darbenin enerjisini emerek suçlunun cam kapı veya pencereleri kazayağı veya çekiçle kırmasını zorlaştırır.

 

Kasırgalar veya depremler gibi doğal afetlerin yaygın olduğu bir bölgedeyseniz de kurşun geçirmez cam filmi kullanabilirsiniz. Konumunuz genelde suç işlenen bir bölgedeyse cam filmi iyi bir çözüm olabilir? Bu olayların herhangi biri, kırılgan camın tehlikeli parçalara ve mermilere parçalanmasına neden olarak ciddi güvenlik kaygılarına neden olabilir. Güvenlik filmi hasarı ve yaralanmayı en aza indirmek için cam parçaları yerinde tutar.